Celkem devět duelů mohou vidět příznivci rohovnického sportu ve velkém sále hotelu Olšanka, pokud si do něj najdou dnes večer cestu.

V předzápase na sebe narazí ti nejmenší, ve váze do 32 kg zkříží rukavice Matyáš Bláha z Kutil Gymu a Marek Češka z SK Boxing Praha.

Také první duel hlavního programu obstará přípravka (do 48 kg), Kristián Hodovanec (Kutil Gym) se střetne s Tomášem Bažem z BK Most.

Zápasy číslo dva a tři budou patři kadetům. Nejprve ve váze do 70 kg Inam Samir (Kutil Gym) a Nikolas Gábor (BK Most), poté ve váze do 66 kg Jiří Janoušek a Filip Bobek završí soupeření Kutil Gymu s mosteckým klubem.

Ve čtvrtém souboji budou boxovat junioři ve váze do 69 kg Petr Výtvar (Kutil Gym) a Vladislav Protochvjaskij (Palaestra Praha).

Následovat budou duely žen – česká vicemistryně republiky Jana Prokešová ve váze do 51 kg vyzve Katharinu Litschauerovou z Rakouska, ve váze do 60 kg pak česká šampionka Kateřina Humlová změří síly s další Rakušankou, Irene Friedlovou Santovacovou.

Hodně zajímavý bude jistě také předposlední duel večera. Ve váze do 81 kg vyzve kladenský tvrďák Dušan „Nebojsa“ Kabát senzaci letošního roku a vicemistra republiky Lukáše Fajta z SKP Rakovník. A dá se čekat, že půjde o nesmírně tvrdou bitvu dvou „dřevorubců“, ve které budou létat pomyslné třísky.

Hlavním tahákem letošního ročníku stále více oblíbeného turnaje bude bitva domácího bijce Vazíra Garajeva z SAC Praga Praha, ve které dlouhé roky trénoval a objevoval nové talenty nedávno zesnulý Rudolf Obid, s reprezentantem a mistrem republiky ve váze do 75 kg Milošem Bartlem.

Tak neváhejte a dorazte. Vstupné na akci, která se koná pod záštitou starostky MČ Praha 3 Vladislavy Hujové, stojí 100 ,- Kč. Moderovat jej bude tradičně jeden ze spoluorganizátorů Marek Šimák.