Patrik KlimentKdo všechno v české výpravě startoval na GP Slovakia s tebou a jaké měli kluci výsledky?

Ve váze do 56 kg startoval Erik Huliev, ten v prvním zápase vyhrál nad maďarem a ve finále mu soupeř nenastoupil, takže také zlato jako já. Jan Korec boxoval až finále a prohrál 3-0, Honza Mužík vypadl v prvním kole se slovákem na body. Měli jsme obsazenou ještě supertíhu ale nestihnul jsem výsledek.

 

Kolik zápasů jsi musel vyhrát na celkové vítězství ?

Dva, první byl proti dvojnásobnému mistru Slovenska kterého znám z extraligy Tomáši Zoldovi, vyhrál jsem na body. V druhém zápase jsem potkal mistra Maďarska, měl strašně silný úder, zápas byl hodně vyrovnaný a já nakonec 2-1 vyhrál.

 

Jak jsi přijel do Nitry připravený, vše bylo ok ?

Měl jsem fantastické soustředění v Tatrách s Míťou Soukupem z Pražského rohovníka, cítil jsem se skvěle.

 

Jak ti vyhovuje nové bodování ?

Moc jsem se o něj nezajímal…..

 

Jaké jsou tvoje plány na letošní sezonu, za koho budeš boxovat extraligu a umožnuje ti práce - studium  plně se věnovat letos boxu?

Letos bych chtěl vyhrát MČR a pár podobných turnajů jako byl tento, tréningu se můžu věnovat na sto procent letos ještě pořád budu chodit do školy. Extraligu budu boxovat za nový pražský klub Big Board Praha