Claudia Tótová (54 kg) nejdříve v semifinále s přehledem vybodovala reprezentantku Indie. Ve finále pak dokázala hladce porazit reprezentantku Bulharska Talu Khabasovou 5:0 na body a vybojovala zlatou medaili.

Veronika Gajdová (60 kg) měla v semifinále za soupeřku Kristínu Kiperovou z Moldavska a ve velmi vyrovnaném utkání po verdiktu rozhodčích prohrála na body a získala tak bronzovou medaili.

Kelvin Soquessa (do 64 kg) předvedl bojovný výkon a rozhodně nedal ruskému reprezentantovi nic zadarmo. Z vítězství 3:0 na body se ale radoval Aleksandr Zyrianov.

Kristián Hodovanec (do 69 kg) měl za soupeře Vladislava Gudziho z Moldávie a Adam Valenta (do 75 kg) ruského reprezentanta Akima Pavliukova. Oba dva naši reprezentanti předvedli v ringu solidní výkon, ale na soupeře to bohužel nestačilo a oba dva prohráli shodně 5:0 na body.

Artem Hafiyak (do 81 kg) v bojovném utkání prohrál nejtěsnějším poměrem 3:2 na body. Z vítězství a postupu do semifinále se radoval reprezentant Ukrajiny Denys Salabai.

Na turnaji nás velmi dobře reprezentovala i naše zkušená mezinárodní rozhodčí Terezie Krejbychová.

Výsledky a statistiky zde: 30. ročník mezinárodního turnaje Adriatic Pearl