Tisková zpráva EUBC :

Online výzva: “GREEN LIGHT FOR WOMEN’S BOXING!”

EUBC Komise Passion for Boxing a Komise žen s podporou Green Hill Sports vyhlašují kreativní online video výzvu pro evropské boxerky!

Ženský box v Evropě neustále roste! Sportovkyně podávají v ringu po celém kontinentu úžasné výkony a přitahují stále více fanoušků! Na podporu tohoto úžasného trendu Komise Passion for Boxing a Komise žen Evropské boxerské konfederace společně vyhlašují videovýzvu, která bude probíhat od 15. do 31. května 2021 a odhalí osobní příběhy boxerek v dynamickém formátu a smysluplném kontextu.

Boxerky evropských národů budou vyzvány, aby vytvořily 60sekundové videoklipy na Instagramu, které budou ukazovat, jakým způsobem přijímají a propagují boxerské hodnoty v jakékoli kreativní formě či podobě.

Při tréninku nebo soutěži, uprostřed každodenní rutiny nebo během volného dne, na rande nebo během spánku. Povznášející a zábavné nebo vážné a provokující k zamyšlení. Je to jejich osobní příběh, takže ho vyprávějí tak, jak chtějí!

Čtyři hodnoty jsou: dokonalost, respekt, týmová práce a inkluze - účastnice si vyberou jednu, nebo všechny a umožní své kreativní stránce doplnit své boxerské dovednosti!

Díky této video výzvě dostanou boxerky další příležitost ukázat světu, proč je box stejně JEJICH SPORTEM, a povzbudit ostatní, aby se v cestě za svými sny nezastavili před ničím!

Vítězky této výzvy určí odborná porota na konci května a 1. místo získá kredit 1000 EUR na produkty Green Hill Sports, zatímco druhé a třetí místo obdrží kredit 500 EUR, resp. 200 EUR u Green Hill!

Po dobu trvání Green Light for Women's Boxing Challenge navíc Green Hill nabízí 20% slevu na veškeré boxerské vybavení s promo kódem: #GreenLight4Women'sBoxing.

Podrobnosti o účasti najdete na webu eubcboxing.com nebo na instagramové stránce komise EUBC Passion for Boxing - https://www.instagram.com/passion4boxing.commission/ !

Pravidla:

Vyzýváme boxerky evropských národů, aby natočily 60 sekundové videoklipy na Instagramu, které ukazují, jakým způsobem přijímají a propagují boxerské hodnoty v jakékoli kreativní formě či podobě.

Při tréninku nebo soutěži, uprostřed každodenní rutiny nebo během volného dne, na rande nebo ve spánku. Povznášející a zábavné nebo vážné a provokující k zamyšlení. Je to osobní příběh, tak ho vyprávějte, jak chcete!

Čtyři hodnoty jsou: dokonalost, respekt, týmová práce a inkluze - vyberte si jednu, nebo všechny a dovolte své kreativní stránce doplnit vaše boxerské dovednosti!

Je to další příležitost ukázat světu, proč je box stejně tak VAŠÍM SPORTEM, a povzbudit ostatní, aby se v cestě za svým snem nezastavili před ničím!

Termíny výzvy: Květen 15.-31. května 2021

Vyhlášení vítězů: 1. června 2021

Platforma výzvy:

Formát videoklipu:Video na Instagramu o délce 30 až 60 sekund s předem připravenými grafickými prvky (včetně loga GreenHill). Na začátek videa vložte tento RÁMEČEK a video ukončete rámečkem jedné z VELIKOSTÍ. V případě potřeby použijte hudbu, na kterou se nevztahují autorská práva.

Přidejte hashtagy:Přidejte hastagy: #GreenLight4WomensBoxing #GreenHillSports #EUBC #Passion4Boxing

Označte a sledujte:@passion4boxing.commission & @greenhillsport

Další podmínky: V případě, že se vám podařilo získat více informací, můžete se obrátit i na další subjekty:Použijte buď boxerské vybavení od GreenHill, nebo bez viditelné značky

Porota:Porota složená z pěti odborníků, z jednoho zástupce Ženské komise a jednoho zástupce Komisí Passion for Boxing, významné boxerky, rozhodčího a jednoho zástupce společnosti GreenHill Sports.

Kritéria:Porota bude udělovat body za originalitu scénáře videa a sílu sdělení (0-15), vizuální estetiku (0-10) a také za popularitu (0-5, minimálně 50 lajků!). Vyhrávají videa s nejvyšším počtem bodů od všech pěti odborníků!

Ceny:Vítěz - 1 000 EUR na produkty GreenHill Sports

2. místo - kredit 500 EUR na produkty GreenHill Sports

3. místo - 200 EUR na produkty GreenHill Sports

Po dobu trvání soutěže Green Light for Women's Boxing Challenge navíc Green Hill nabízí 20% slevu na veškeré boxerské vybavení s promo kódem: #GreenLight4Women'sBoxing.

Můžete zaslat libovolný počet videí!

Hodně štěstí a užijte si to!